مرکز خرید پردیس 1 و 2 کیش

از معروف ترین مراکز خرید کیش که بسار میان گردشگران و کیشوندان طرفدار دارد، مجموعه پردیس می باشد که دارای دو شعبه در جزیره زیبای کیش است. این مرکز خرید در شرق جزیره و خط ساحلی خلیج فارس واقع شده است که اجناسی همچون پوشاک، کیف و کفش، ساعت، لوازم آرایشی و بهداشتی، اسباب بازی، لوازم برقی و خانگی، موبایل، لوازم ورزشی و ... را با کیفیتی عالی و البته قیمتی مناسب به عرضه می رساند.

این مجموعه دارای امکاناتی نظیر پارکینگ، انواع رستوران و کافی شاپ، چایخانه سنتی، کافی نت، شعب یانکها و عابر بانک، آزانس های خدماتی و مسافرتی و ... می باشد. مسافرین عزیز تور کیش که به دنبال جایی برای خرید تمامی مایحتاج خود هستند، مرکز خرید بین المللی پردیس 1 و 2 بهترین گزینه و انتخاب خواهد بود.

 

 

مرکز خرید پردیس 1 و 2 کیش

 

مرکز خرید پردیس 1 و 2 کیش

مرکز خرید پادنا کیش

از مراکز خرید خوب و به نام جزیره کیش می توان به مرکز خرید پادنا اشاره کرد که در زمینه مبلمان فعالیت دارد. این مجموعه دارای بیش از 48 واحد تجاری اداری می باشد که مکان مناسبی برای نمایشگاه های مبل می باشد. مرکز خرید پادنا میان میدان هرمز و خلیج فارس واقع شده است. مسافرین عزیز تور کیش که به دنبال جایی به عنوان نمایشگاه مبل و خرید مبلمان هستند، بازار پادنا گزینه مناسبی خواهد بود.

 

 

مرکز خرید پادنا کیش

 

مرکز خرید پادنا کیش

بازار پدیده  کیش

از مراکز خرید جامع و بزرگ جزیره کیش می توان به بازار پدیده اشاره نمود که بسیار در میان گردشگران طرفدار دارد. در این مجموعه انوع کالاهایی نظیر پوشاک، کیف و کفش، چمدان، اسباب بازی، عطر و ادکلن، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم برقی و خانگی، موبایل و وسایل جانبی کامپیوتر، مواد غذایی، وسایل تزئینی و ... را با بهترین کیفیت و قیمت به فروش می رسانند. از امکانات این بازار می توان  رستوران و کافی شاپ، اجرای موسیقی زنده، قرعه کشی و اهدا جوایز، پارکینگ و ... نام برد.

مسافرین عزیز تور کیش می توانند در بازار پدیده کیش خریدی خوب و به یادماندنی را داشته باشند.

 

 

بازار پدیده  کیش

 

بازار پدیده  کیش

مرکز خرید زیتون کیش

از مراکز خرید خوب و متفاوت جزیره کیش می توان به مرکز خرید زیتون اشاره کرد که بسیار مورد توجه گردشگران و کیشوندان قرار دارد. در این مرکز خرید بیش از 90 واحد تجاری در زمینه پوشاک، لوازم برقی و خانگی،کیف و کفش، ساعت و ... فعالیت می کنند. از امکانات مرکز خرید زیتون می توان به رستوران و کافه، پارکینگ اشاره نمود که مسافرین عزیز می توانند بعد از خرید خود به آنها مراجعه کنند.

مسافرین تور کیش که به دنبال مرکز خرید خوب و قیمت مناسب هستند، مرکز خرید زیتون پیشنهاد می گردد.

 

 

مرکز خرید زیتون کیش

 

مرکز خرید زیتون کیش

بازار مریم کیش

یکی از بهترین بازار های سر باز جزیره کیش که دارای سازه ای چوبی و معماری متفاوتی می باشد، بازار مریم نام دارد که دارای 52 غرفه فعال در زمینه پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم برقی و خانگی و ... می باشد. به دلیل مناسب بودن قیمت کالا ها این بازار در میان کیشوندان و گردشگران بسیار طرفدار دارد. در این مجموعه فضای سبزی برای استراحت مشتریان و رستورانی نیز برای رفاه حال آنها وجود دارد که مسافرین عزیز تور کیش می توانند بعد از خریدی خوب در آنجا استراحت نمایند.

 

 

بازار مریم کیش

 

بازار مریم کیش