چاپ
دسته: رستوران های کیش
بازدید: 104

رستوران پایاپ کیش

معرفی:رستوران پاباپ از رستوران های خوب جزیره کیش میباشد که فضای و دکوراسیون گرم و صمیمی دارد.رستوران پایاب کیش به دلیل مجاورت با مجموعه تاریخی پایاب، فضایی زیبا و همچنین موسیقی زنده بسیار مورد توجه مسافران و گردشگران تور کیش قرار گرفته است.رستوران پایاپ ظرفیت 300 نفره میباشد.پاياب كيش كه قدمتي دو هزارساله دارد در محلي در نزديكي مجموعه درخت سبز قرار گرفته است. اين محل در سال هاي اخير به نحو زيبايي بازسازي شده و هم اكنون يكي از جاذبه هاي سياحتي جزيره است كه تعداد زيادي از گردشگران تور کیش به خود جذب میکند.آسپز های رستوران پایاپ حرفه ای هستند و با بهترین و تازه ترین مواد غذایی تمامی غذا ها را آماده و سرو میکنند.

رستوران پایاپ کیش

منو رستوران:رستوران پایاپ دارای منویی ز انواع غذاهای ایرانی و فرنگی وجود دارد که طبیعتا غذاهای سنتی آن و مخصوصا کباب های خوش طعم این منو طرفداران بیشتری دارند.مسافران عزیز با توجه به منو موجود میتوانند غذای مورد علاقه خود را سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:رستوران پایاپ هر روزه از صبح تا بعد از ظهر برای صبحانه و ناهار - از بعد از ظهر تا شب برای شام باز میباشد.

رستوران پایاپ کیش

موقعیت جغرافیایی:جزیره زیبای کیش، میدان المپیک، بلوار المپیک

رستوران پایاپ کیش

پیشنهاد ما:رستوران پایاپ با فضای دنج و آرامی که دارد یک انتخاب مناسب برای مسافران تور کیش میباشد تا بتوانند براحتی از غذا های لذیذ نوش جان کنند.