رستوران نمونه کیش

معرفی رستوران : رستوران نمونه یکی دیگر از رستوران های محله میرمهنا کیش است که این رستوران ها برای غذاهای محلیشان مشهورند. این رستوران دارای ظرفیت 35 نفر است و محیطی بسیار آرام دارد. دکوراسیون این رستوران شبیه رستوران های قدیمی است که حس نوستالوژی را برای آدم تداعی می کند. اما اگر مایل به صرف غذا در این رستوران نیستید سرویس در محدوده رایگان است و می توانید غذای خود را تلفنی سفارش دهید. مدیریت این رستوران بر عهده آقای رنجبر است که سال ها است به این کار مشغولند.

رستوران نمونه کیش

منو رستوران : منوی این رستوران مملو از غذاهای سنتی و دریایی است. کباب هایی مانند برگ، کوبیده،‌ سلطانی و بختیاری در این منو وجود دارند. از غذاهای سنتی می توان به میرزا قاسمی، اکبر جوجه با سس مخصوص، لوبیاپلو، خورش قیمه و خورش قرمه سبزی اشاره کرد. غذاهای دریایی در این منو با ماهی های محلی طبخ می شوند؛ این غذاها شامل میگو سوخاری، کباب ماهی شیر، شوید باقالی با ماهی شعری و کباب میگو هستند.

پیشنهاد ما : قیمت غذاهای رستوران نمونه بسیار مناسب است. کیفیت غذاها معمولی است اما غذاهای محلی این رستوران طعمی خاص دارد که شما مسافران تور کیش عاشق آن خواهید شد.

رستوران نمونه کیش

ساعت کاری رستوران : 11:30 الی 16 برای ناهار و 19 الی 23 برای شام

موقعیت مکانی رستوران : این رستوران در محله میرمهنا ، پشت بازار پارس خلیج و خیابان مریم قرار گرفته است. 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید