طلسم مومیایی کیش

یکی از جاذبه های گردشگری کیش که در نزدیکی اسکله بزرگ تفریحی واقع شده، طلسم مومیایی می باشد که تقریبا شبیه به قلعه وحشت است اما کمی متفاوت تر. در طلسم مومیایی کیش انواع مجسمه ها و مومیایی های دست ساز با صداهای مهیب وجود دارد تا افرادی که به این مجموعه می روند خود را در برابر ترس و هیجان امتحان کنند.

مسافرین تور کیش که علاقه مند به تجربه حس هیجان و ترس هستند حتما از این طلسم مومیایی دیدن کنند.

 

 

طلسم مومیایی کیش

 

طلسم مومیایی کیش

اسکوتر برقی کیش

یکی از تفریحات جزیره کیش که بسیار طرفدار دارد، اسکوتر برقی می باشد که مسافرین عزیز تور کیش با هر سنی می توانند برای یک ساعت آن را اجاره نمایند و از موتور سواری خود لذت ببرند. اسکوتر ها در اسکله بزرگ تفریحی، مراکز خرید، پارک ساحلی مرجان موجود هستند و مسافرین می توانند فقط با 40 هزار تومان آن را اجاره نمایند.

گفتنی است که اسکوتر ها توسط باطری های شارژ شده کار می کنند. گردشگران عزیز حتما قبل اس سوار شدن از شارژ بودن باطری ها اطمینان حاصل نمایند.

 

 

اسکوتر برقی کیش

 

اسکوتر برقی کیش

پارک هنگام کیش

رو به روی مرکز خرید پردیس کیش پارکی وسیع وجود دارد که در کنار ساحل زیبای خلیج فارس واقع شده است. وجود آلاچیق ها و سایبان های مختلف موجب آرامش بیشتر گردشگران شده است. مسافرین تور کیش که به دنبال پارکی خوب برای گرفتن آرامش و تماشای خلیج فارس و پیکنیک هستند، پارک هنگام بهترین انتخاب خواهد بود.

گفتنی است که شهرداری جزیره کیش در صدد احدات فضای سبز بیشتر برای رفاه حال گردشگران عزیز هستند.

 

 

پارک هنگام کیش

 

پارک هنگام کیش

شهر زیرزمینی کاریز کیش

یکی از جاذبه های گردشگری جزیره کیش وجود کاریز یا قنات هایی است که در گذشته آب شرب ساکنین را تامین می کردند. امروزه با توجه به خشک شدن قنات ها، وجود این کاریز ها صرفا برای تماشای گردشگران است. قنات کیش نیز که امروزه با نام کاریز زیر زمینی همه می شناسند از این قاعده مستثنی نیست. سازمان میراث فرهنگی تلاش کرده تا با بازسازی و تغییر کاربری این کاریز نمایی دیگر به آن و شهر بدهد. از شهر زیرزمینی کاریز در فازهای مختلف نمایشگاه های هنری، رستوران، موزه، سالن آمفی تئاتر و غرفه های صنایع دستی استفاده می شود.

مسافرین عزیز تور کیش می توانند از این شهر زیز زمینی زیبا دیدن نمایند و لذت ببرند.

 

 شهر زیرزمینی کاریز کیش

 

شهر زیرزمینی کاریز کیش

کشتی داما کیش

یکی کشتی سنگالی در سال 1384 به دلیایل نامشخصی در آب های نیلگون خلیج فارس غرق شد. این کشتی یک کشتی باربری بود که در هنگام آبگیری موتور خانه فقط اعلام وضعیت اضطراری نمود و فردای آن غرق شد. با وجود اینکه مدت طولانی از غرق شدن آن نمی گذرد اما به یکی از زیستگاه های آبزیان تبدیل شده است و مکان مناسبی برای غواصی گردشگران عزیز.

مسافرین تور کیش که به دنبال ماجراجویی هستند می توانند در زمان غواصی خود بهترین لذت را ببرند.

 

 

کشتی داما کیش

 

کشتی داما کیش