لاک پشت های دریایی کیش

معرفی:سالیان طولانی دریای است که خلیج فارس دارای آرامش و امنیت خاصی میباشد از این رو مکان مناسبی برای آبزیان شده است.در آب های خلیج فارس لاک پشت نوک دار و لاک پشت پوزه عقابی و لاک پشت سبز وجود دارد. لاک پشت های سبز عمدتا برای تغذیه به آبهای کیش می آیند در حالی که لاک پشت های پوزه عقابی که شدیدا در معرض خطر انقراض دارند از اواخر اسفند تا اواسط مرداد برای تخم گذاری به سواحل ماسه ای حفاظت شده به ویژه در جنوب و غرب جزیره مراجعت می نمایند. لاک پشت های پوزه عقابی در هر فصل بطور متوسط سه بار و با فاصله زمانی 15 روز یک بار تخمگذاری می کنند و لاک پشت های درون تخم 60 تا 70 روز بعد از تخم ها بیرون می آیند و با کمک محیط بانان به طرف دریا هدایت می شوند. بچه لاک پشت ها وقتی بزرگ شوند برای تخم گذاری به زادگاه خود باز می گردند.لاک پشت های سبز برای تغذیه از کرم ها و جلبک ها به آبهای حاشیه جزیره می آیند در حالیکه لاک پشت های پوزه عقابی برای تخم ریزی به ساحل جزیره می آیند.به مسافران و گردشگران تور کیش عزیز پیشنهاد میشود که برای بقای این لاک پشت ها از دست زدن به آن ها و شنا کردن در اطراف آن ها , تردد در زیستگاه آن ها , ریختن زباله و پسمانده در دریا در دریا , دست زدن یا برداشتن تخم لاک پشت ها , تعقیب کردن لاک پشت ها هنگام غواصی و... خودداری کنند.

لاک پشت های دریایی کیش

 

بیگ بال کیش

معرفی:بیگ بال یکی از تفریحات هیجان انگیز جزیره کیش میباشد که طرفدار زیادی در بین گردشگران تور کیش دارد.بیگ بال همانطور که از اسمش پیداس یک توپ بزرگ از جنس پلاستیک میباشد میباشد که مسافران عزیز با رفتن به داخل این حباب ها میتوانید بر روی آب شناور شوید و بر روی سطح آب چرخ بخورید که لذت این سرگرمی را چند برابر می کند و موجب شادی خنده خودتان می شود زیرا که با تکان خوردن زیاد از سمتی به سمت دیگر پرتاب شده اید که هیجان زیادی را به همراه دارد.دوستان و همراهان شما میتوانند از بیرون شما را ب حرکت در آورند.در برخی از این توپ های بزرگ می توانید دو نفری استفاده کنید که کنترل کردن بیگ بال آسان تر شده و مفرح بخش بوده است.این بازی محیج برای خانم ها و آقایون قابل استفاده میباشد تا لحظات شادی را برای خود ثبت کنید.قیمت و هزینه این بیگ بال ها نسبت به مدت زمان استفاده از آن متغییر میباشد.مسافران و گردشگران تور کیش میتوانند در طول سفر از این بازی هیجان انگیز استفاده کنند و سفر خود را به یک سفر فراموش نشدنی تبدیل کنند.در صورتی که دریا آرام و کم موج باشد این ورزش تفریحی قابل برگزاری است.

بیگ بال کیش

طلسم مومیایی کیش

یکی از جاذبه های گردشگری کیش که در نزدیکی اسکله بزرگ تفریحی واقع شده، طلسم مومیایی می باشد که تقریبا شبیه به قلعه وحشت است اما کمی متفاوت تر. در طلسم مومیایی کیش انواع مجسمه ها و مومیایی های دست ساز با صداهای مهیب وجود دارد تا افرادی که به این مجموعه می روند خود را در برابر ترس و هیجان امتحان کنند.

مسافرین تور کیش که علاقه مند به تجربه حس هیجان و ترس هستند حتما از این طلسم مومیایی دیدن کنند.

 

 

طلسم مومیایی کیش

 

طلسم مومیایی کیش

اسکوتر برقی کیش

یکی از تفریحات جزیره کیش که بسیار طرفدار دارد، اسکوتر برقی می باشد که مسافرین عزیز تور کیش با هر سنی می توانند برای یک ساعت آن را اجاره نمایند و از موتور سواری خود لذت ببرند. اسکوتر ها در اسکله بزرگ تفریحی، مراکز خرید، پارک ساحلی مرجان موجود هستند و مسافرین می توانند فقط با 40 هزار تومان آن را اجاره نمایند.

گفتنی است که اسکوتر ها توسط باطری های شارژ شده کار می کنند. گردشگران عزیز حتما قبل اس سوار شدن از شارژ بودن باطری ها اطمینان حاصل نمایند.

 

 

اسکوتر برقی کیش

 

اسکوتر برقی کیش

پارک هنگام کیش

رو به روی مرکز خرید پردیس کیش پارکی وسیع وجود دارد که در کنار ساحل زیبای خلیج فارس واقع شده است. وجود آلاچیق ها و سایبان های مختلف موجب آرامش بیشتر گردشگران شده است. مسافرین تور کیش که به دنبال پارکی خوب برای گرفتن آرامش و تماشای خلیج فارس و پیکنیک هستند، پارک هنگام بهترین انتخاب خواهد بود.

گفتنی است که شهرداری جزیره کیش در صدد احدات فضای سبز بیشتر برای رفاه حال گردشگران عزیز هستند.

 

 

پارک هنگام کیش

 

پارک هنگام کیش